c

Cum sociis Theme natoque penatibus et magnis dis parturie montes, nascetur ridiculus mus. Curabitur ullamcorper id ultricies nisi.

1-677-124-44227 184 Main Collins Street, West Victoria 8007 Mon - Sat 8.00 - 18.00, Sunday CLOSED
Follow Us
Aurelian Amrogowicz

Aurelian Amrogowicz

Potrafi znaleźć sposób na każdego podopiecznego. Jego cierpliwość i spokój sprawią, że zaczniesz przekraczać własne ograniczenia szybciej niż myślisz. Ukończył Akademię Wychowania Fizycznego we Wrocławiu uzyskując tytuł magistra ze specjalizacją trener przygotowania motorycznego oraz Uniwersytet Zielonogórski.

Pochodzi ze Zgorzelca i to właśnie tam, w osiedlowej siłowni jeszcze w czasach liceum, zaczął pisać swoją historię z treningiem siłowym. Poza salą treningową sporo czasu spędza też na boisku – od 7 lat jest czynnym zawodnikiem zielonogórskiej drużyny futbolu amerykańskiego. Korzysta z każdej możliwej okazji, aby pogłębiać wiedzę – brał udział w wielu szkoleniach z zakresu treningu, zdrowego odżywiania oraz suplementacji.

Aurelian nie zna twierdzeń: “nie da się” i “nie potrafię”. Na sali treningowej wyciska ze swoich podopiecznych ukryte pokłady sił. To trener, który wie na czym polega rozsądne przekraczanie barier organizmu i prawidłowe przygotowanie atletyczne.