c

Cum sociis Theme natoque penatibus et magnis dis parturie montes, nascetur ridiculus mus. Curabitur ullamcorper id ultricies nisi.

1-677-124-44227 184 Main Collins Street, West Victoria 8007 Mon - Sat 8.00 - 18.00, Sunday CLOSED
Follow Us
Kamil Stanek - BeActive Studio treningów personalnych zielona gora

Kamil Stanek

Założyciel studia treningowego BeActive. Trener personalny. Fanatyk sportowej aktywności wszelakiej. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu oraz Wychowania Fizycznego na Uniwersytecie Zielonogórskim.

Do świata sportu wkraczał, jako ważący 27 kg chłopczyk w judodze. W niedługim czasie wielokrotny uczestnik Mistrzostw Polski JUDO, który kilka lat (i kilogramów) później zainteresował się podnoszeniem ciężarów. Od tamtej pory uczestnik licznych szkoleń i kongresów z zakresu treningu atletycznego i pracy z podopiecznymi. Nie rozstaje się z telefonem, na którym stale słucha nowych webinarów, śledzi badania i branżowe nowinki szukając sposobów na urozmaicenie treningów.

Studio BeActive to realizacja jego marzenia, by stworzyć miejsce pełne komfortu dla pracy nad ciałem, gdzie każdy może czuć się swobodnie, a pot i wysiłek są najprzyjemniejsza rzeczą w ciągu dnia dla dziesiątek Zielonogórzan.