c

Cum sociis Theme natoque penatibus et magnis dis parturie montes, nascetur ridiculus mus. Curabitur ullamcorper id ultricies nisi.

1-677-124-44227 184 Main Collins Street, West Victoria 8007 Mon - Sat 8.00 - 18.00, Sunday CLOSED
Follow Us
Paweł Śliwa

Paweł Śliwa

Wielokrotny uczestnik Mistrzostw i Pucharów Polski JUDO, członek kadry wojewódzkiej i trener ze stopniem mistrzowskim 1 Dan. Kwalifikowany trener Akademii Mistrzostwa Sportowego we Wrocławiu. Zawsze pełen determinacji. Specjalista od realizacji ambitnych planów treningowych.

Z Kamilem zna się niemal od zawsze – razem dorastali, ścierali się na matach i podróżowali po najdalszych zakątkach Polski w poszukiwaniu rywali do walki. Choć życie zawodowe prowadziło Pawła krętymi drogami na pierwszym miejscu zawsze było JUDO i sport. Jego podopieczni w UKS Ippon Kożuchów wielokrotnie osiągali sukcesy w Polsce i Europie. Ukończył szkolenia m.in. z zakresu mobility, programowania treningowego i podstaw dietetyki.

To człowiek od zadań niewykonalnych i realizacji celów w teorii nieosiągalnych. Dokładnie analizując Twoje postępy sprawi, że włożony wysiłek przyniesie upragnione efekty.