c

Cum sociis Theme natoque penatibus et magnis dis parturie montes, nascetur ridiculus mus. Curabitur ullamcorper id ultricies nisi.

1-677-124-44227 184 Main Collins Street, West Victoria 8007 Mon - Sat 8.00 - 18.00, Sunday CLOSED
Follow Us

studio-beactive-wyspianskiego-zielona gora-novita-silowania

Studio treningów personalnych
BeActive

01

Jedyne takie miejsce w Zielonej Górze, gdzie w kameralnej atmosferze odbywają się wyłącznie treningi personalne, a doświadczeni trenerzy o różnych specjalizacjach całkowicie skupiają się na Twoich potrzebach i jakości zajęć.

BEACTIVESTUDIO to nie tylko miejsce treningu, to również czas spotkań, nawiązywania znajomości i wspólnych wyjazdów. Naszym podopiecznym zostajesz na lata.

Ból kręgosłupa, praca siedząca, powrót do aktywności po kontuzji lub operacji, przygotowanie motoryczne sportowców - nie ważne kim jesteś, ile masz lat i jak wygląda Twoja sportowa historia - opracujemy plan treningowy idealnie dopasowany do Twoich oczekiwań i stanu zdrowia. Zbudujesz z nami masę mięśniową, zgubisz zbędne kilogramy albo przygotujesz się do zawodów rzucając swojemu ciału coraz to nowe wyzwania. Decyzja należy do Ciebie. My pomożemy Ci wyznaczyć cel i doprowadzić go do samego końca.

trening personalny - trener personalny - silowania-zielona gora- beactive studio - kamil stanek

Trening personalny

Personalizacja treningu to podstawa. Nie ma możliwości zastosować takich samych ćwiczeń dla wszystkich i osiągnąć sukces. Koncentrujemy się na Twoim celu, stażu treningowym, występujących dysfunkcjach i bólach. Jesteśmy specjalistami w swojej dziedzinie. Zadbamy o Ciebie na najwyższym poziomie. Od początku ideą naszego studia jest indywidualne podejście do podopiecznych. Wskażemy Ci drogę i Cię przez nią poprowadzimy w bezpieczny sposób, zmotywujemy Cię i wyciągniemy z Ciebie 110%, natomiast efekty zależą od Twojego zaangażowania i konsekwencji.

dieta-dieta sportowa-dietetyk- silowania-zielona gora- beactive studio - kamil stanek

Opieka dietetyczna

Twoja wytrzymałość, odporność, nastrój zależą w dużej mierze od Twojej codziennej diety. Co jeść, aby być zdrowym i osiągnąć cel? Jaka dieta jest najlepsza? Taka, którą jesteś w stanie utrzymać i nie zniechęci Cię do działania! Nasz dietetyk opracuje dla Ciebie doskonale zbilansowane i smaczne posiłki. Wspólnie zadbacie o budowanie nawyków i zrozumienie podstaw odżywiania. Dieta nie musi być straszna, musi być dostosowana do Twojego trybu życia i upodobań.

trening personalny - trener personalny - przygotowanie motoryczne-zielona gora- beactive studio - kamil stanek

Przygotowanie motoryczne

Bądź jeszcze lepszym sportowcem ograniczając swoje słabości. Indywidualny trening motoryczny pod okiem trenera pozwoli na poprawę wyników w niemal każdej dyscyplinie. Większa siła, szybkość i wytrzymałości gwarantowane.

fizjoterapia-trening-rehabilitacja-zielona gora- be active studio - kamil stanek

Fizjoterapia

Bezpieczny plan efektywnej rehabilitacji to połączenie ćwiczeń, zabiegów, masaży i indywidualnych zaleceń od doświadczony fizjoterapeutów – to kompleksowy plan powrotu do formy, który z powodzeniem możesz kontynuować również w domu.

Kim jesteśmy

02

Jesteśmy osobami z pasją, które od zawsze związane są ze sportem. Stawiamy na rozwój, profesjonalizm i doświadczenie. Zależy nam, aby Ci pomóc. Naszym zadaniem jest uczyć prawidłowego ruchu i edukować podopiecznych, nie tylko w temacie ćwiczeń ale szeroko pojętego zdrowego stylu życia. Trener w BEACTIVE jest dla Ciebie. Poświęcamy Ci czas, skupiamy się tylko na Twojej pracy. Prezentujemy ćwiczenia, uczymy Cię i korygujemy. Jesteśmy zawsze obok. Każdego z klientów traktujemy indywidualnie. Wasze cele stają się naszymi celami. Razem walczymy z przeciwnościami. I nie odpuszczamy. Poznajemy Wasze słabości i je przełamujemy. Maksymalnie wykorzystując Wasz potencjał.

Pamiętajcie - kierujemy się jakością, nie ilością.

Specjalista ds. przygotowania motorycznego sportowców drużyn zespołowych, głównie współpracuje z piłkarzami nożnymi i koszykarzami. Poza naszym studiem znajdziecie go na macie, gdzie trenuje sztuki walki.

Czytaj więcej...

Trener personalny, którego największą ambicją będzie Twój rozwój i stałe przesuwanie granic. Student AWF w Warszawie, czołowy zawodnik Crossfit w Polsce w kategorii Elite oraz sędzia szermierczy z licencją międzynarodową.

Czytaj więcej...

Specjalista w zakresie ruchu jako siły leczniczej w dysfunkcjach i przypadkach klinicznych. Trener medyczny - skupia się na nauce ruchu u pacjentów doświadczających bólu oraz cierpiących z powodu chorób cywilizacyjnych.

Czytaj więcej...

Założyciel studia. Absolwent AWF we Wrocławiu. BeActive to realizacja jego marzenia, by stworzyć miejsce pełne komfortu dla pracy nad ciałem, gdzie każdy może czuć się swobodnie, a pot i wysiłek nigdy nie idą na marne.

Czytaj więcej...

Specjalizuje się w powrocie do sportu po urazach ACL oraz stawu skokowego. Uczestnik szkoleń EXOS oraz ALTIS. Trener Przygotowania Motorycznego w lokalnym klubie piłkarskim Lechia Zielona Góra.

Czytaj więcej...

Specjalista od realizacji ambitnych planów treningowych. Instruktor JUDO ze stopniem mistrzowskim 1 Dan. Dokładnie analizując Twoje postępy sprawi, że włożona praca przyniesie upragnione efekty.

Czytaj więcej...

Znajdzie sposób na każdego podopiecznego i pomoże przełamać słabości szybciej niż myślisz. To trener, który wie na czym polega rozsądne przekraczanie barier organizmu i efektywne przygotowanie atletyczne.

Czytaj więcej...

Jako trener stawia na jakość ruchu i podstawy, jego celem jest zarażenie Was zdrowym podejściem do aktywności fizycznej. Wyciśnie z Ciebie 110% i dobierze ćwiczenia, które pomogą osiągnąć upragniony cel.

Czytaj więcej...

Umów się na pierwszy trening

Nasze studio

03

250 m2 powierzchni, nowoczesny sprzęt treningowy, przestronne szatnie, strefa relaksu, zdrowe szejki i zawsze pełen komfort pracy. A może chcesz przyjść z dzieckiem? Nie ma problemu. W BeActive jest prawie, jak w domu - tylko ciężarów więcej 😉

Czuj się swobodnie i trenuj profesjonalnie pod okiem specjalistów. Przejdź z nami na wyższy poziom aktywności fizycznej.

studio beactive-silownia zielona gora-7-trening personalny -studio treningow personalnych be active-recepcja

BeActive Zielona Góra - News

zdrowy-styl-zycia-sen

Podstawy zdrowego stylu życia

Na zdrowy styl życia składają się czynniki takie jak aktywność fizyczna, sposób odżywiania, nasze nawyki, regeneracja i SEN 😴 Niestety nadmiar obowiązków, praca do późnych godzin, Netflix, życie towarzyskie itd.

Jedz-sezonowo-wrzesien

Sezonowe warzywa i owoce

Robiąc zakupy we wrześniu warto zwrócić uwagę na poniższe produkty. Ich jakość i smak zdecydowanie zapadną nam głęboko w pamięć. Sprawdź korzyści jakie płyną ze spożywania sezonowych warzyw i owoców:

metamorfoza-beactive studio- sylwetki-dieta-trening-strefa-beauty

3-miesięczna metamorfoza sylwetki

BE ACTIVE i TYTKA FIT „Be Better Than You Were Yesterday”. Spośród 40 kandydatów wyłoniliśmy zwycięzcę metamorfozy. W ciągu 3 miesięcy zmienimy życie uczestnika - wprowadzimy zdrowe nawyki żywieniowe oraz

BE ACTIVE STUDIO TRENINGÓW PERSONALNYCH – KAMIL STANEK

ul. Wyspiańskiego 17, 65-036 Zielona Góra

TELEFON

792 006 587

EMAIL

kontakt@beactivestudio.pl

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek 06:00-22:00

Wtorek 06:00-22:00

Środa 06:00-22:00

Czwartek 06:00-22:00

Piątek 06:00-22:00

Sobota 08:00-18:00

Niedziela nieczynne

    ZAPISZ SIĘ